Jesteś tutaj: TRENINGI / WYTYCZNE COVID-19 / WYTYCZNE COVID-19

WYTYCZNE COVID-19

Wytyczne dotyczące udziału w treningach Aikido
 
W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich ćwiczących prosimy o stosowanie się do poniższych wytycznych dotyczących udziału w treningach Aikido:
  • Na każde zajęcia należy przynosić własny sprzęt treningowy, tj. bokken i jo. Nie będzie możliwości wypożyczenia sprzętu w klubie.
  • W treningach nie mogą uczestniczyć osoby chore, kaszlące, z podwyższoną temperaturą ciała lub w inny sposób wykazujące objawy chorobowe bądź będące w trakcie kwarantanny lub ze stwierdzoną chorobą Covid-19.
  • Należy obowiązkowo dezynfekować ręce przy wejściu i wyjściu z sali (płyn do dezynfekcji będzie zapewniony).
  • Osoby oczekujące na trening proszone są o pozostawanie poza salą w bezpiecznych odstępach min. 2 metry.
Powyższe wytyczne wynikają z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Niestosowanie się do powyższych wytycznych skutkować będzie brakiem możliwości udziału w treningach Aikido.
 
Chcemy, aby udział w treningach w naszym klubie był dla wszystkich bezpieczny. Prosimy o wyrozumiałość oraz troskę o siebie i innych. Tylko w ten sposób będziemy mogli wrócić do treningów.
 
Równocześnie informujemy, że na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy Was informować o wszystkich zmianach lub innych kwestiach istotnych dla organizacji treningów.
Myśl dnia:

"Even the most powerful human being has a limited sphere of strength. Draw him outside of that sphere and into your own, and his strength will dissipate." ~ Morihei Ueshiba

Najnowszy artykuł: Treningi w wakacje
W okresie wakacyjnym treningi odbywają się bez zmian czytaj więcej »
zobacz wszystkie aktualności »


Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl