Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI / Kan-geiko z Ulf Evenås Shihan 2019

Kan-geiko z Ulf Evenås Shihan 2019

W dniach 03-06.01.2019 w Goteborgu odbędzie się coroczne seminarium zimowe „kan-geiko”, które poprowadzi Ulf Evenås Shihan 7. Dan. „Kan-geiko” można przetłumaczyć jako intensywny trening, odbywający się w najzimniejszym okresie zimowym. Razem z „shochu-geiko”, tj. intensywnym treningiem w okresie letnim, nawiązuje do tradycji hartowania ciała i ducha w niekorzystnych warunkach.   
 
Ulf Evenås Shihan 7. Dan rozpoczął trening Aikido w 1968 roku. Jako jeden z pierwszych Europejczyków wyjechał po raz pierwszy do Iwama w Japonii w 1973 roku, zostając bezpośrednim uczniem Morihiro Saito Shihan. Przez 29 lat kontynuował swoją naukę Aikido pod kierunkiem Morihiro Saito Shihan, wyjeżdżając wielokrotnie do Iwama oraz biorąc udział w licznych seminariach na całym świecie prowadzonych przez Morihiro Saito Shihan, aby ostatecznie otrzymać od niego stopień 7. Dan oraz certyfikat uprawniający do nauczania technik z bronią na wszystkich pięciu poziomach (Mokoruku). W 2008 roku otrzymał stopień 7. Dan oraz tytuł Shihan, nadany przez Aikikai w Tokio.    
 
 
 
 
 
 
W trakcie 4-dniowego seminarium przewidziane są treningi tai-jutsu oraz buki-waza, a cały program seminarium znajdziecie tutaj.
     
Przeczytajcie także koniecznie relację z naszego udziału w Kan-geiko w roku 2017 i 2018 tutaj.    
Myśl dnia:

"Move like a beam of light;
Fly like lightning,
Strike like thunder,
Whirl in circles around
A stable center."
~ Morihei Ueshiba

Najnowszy artykuł: Shigemi Inagaki Shihan w Sofii
Seminarium z Shigemi Inagaki Shihan czytaj więcej »
zobacz wszystkie aktualności »


Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl