Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI / Kan-geiko z Ulf Evenås Shihan 2019

Kan-geiko z Ulf Evenås Shihan 2019

W dniach 03-06.01.2019 w Goteborgu odbędzie się coroczne seminarium zimowe „kan-geiko”, które poprowadzi Ulf Evenås Shihan 7. Dan. „Kan-geiko” można przetłumaczyć jako intensywny trening, odbywający się w najzimniejszym okresie zimowym. Razem z „shochu-geiko”, tj. intensywnym treningiem w okresie letnim, nawiązuje do tradycji hartowania ciała i ducha w niekorzystnych warunkach.   
 
Ulf Evenås Shihan 7. Dan rozpoczął trening Aikido w 1968 roku. Jako jeden z pierwszych Europejczyków wyjechał po raz pierwszy do Iwama w Japonii w 1973 roku, zostając bezpośrednim uczniem Morihiro Saito Shihan. Przez 29 lat kontynuował swoją naukę Aikido pod kierunkiem Morihiro Saito Shihan, wyjeżdżając wielokrotnie do Iwama oraz biorąc udział w licznych seminariach na całym świecie prowadzonych przez Morihiro Saito Shihan, aby ostatecznie otrzymać od niego stopień 7. Dan oraz certyfikat uprawniający do nauczania technik z bronią na wszystkich pięciu poziomach (Mokoruku). W 2008 roku otrzymał stopień 7. Dan oraz tytuł Shihan, nadany przez Aikikai w Tokio.    
 
 
 
 
 
 
W trakcie 4-dniowego seminarium przewidziane są treningi tai-jutsu oraz buki-waza, a cały program seminarium znajdziecie tutaj.
     
Przeczytajcie także koniecznie relację z naszego udziału w Kan-geiko w roku 2017 i 2018 tutaj.    
Myśl dnia:

"As soon as you concern yourself with the “good” and “bad” of your fellows, you create an opening in your heart for maliciousness to enter. Testing, competing with, and criticizing others weakens and defeats you." ~ Morihei Ueshiba

Najnowszy artykuł: Zmiana sali treningowej
Od 1 lipca 2019 roku zmieniamy salę treningową! czytaj więcej »
zobacz wszystkie aktualności »


Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl